Градоначелница Вршца Драгана Митровић, присуствовала је свечаном пријему првака у нашој школи, где је нашим првацима уручила поклоне Града Вршца,које се састоје од комплета уџбеника, анатомских ранчева и школског прибора.
Присутне ђаке, родитеље, професоре и представнике локалне самоуправе најпре је поздравила директорка ОШ “Паја Јовановић“Оана Оморан, а потом су старији ђаци у пратњи својих учитеља извели пригодну приредбу као знак добродошлице својим млађим другарима.
Након што је градоначелница Драгана Митровић уз помоћ чланова Градског већа Мирослава Лепира и Ливије Станојев уручила поколоне ђацима првацима, нови школарци су са својим учитељима Гораном Субићем,Драгињом Медић и Соњом Гвозденом из подручног одељења школе у Ватину, отишли да се упознају са својим учионицама где ће провести наредне четри године.